Olen õnnistatud suure, toetava ja kokkuhoidva perega

Mind on kasvatatud teadmisega, et omandaksin parimad omadused vene kultuurist ja parimad omadused eesti kultuurist – et saaksin olla taasiseseisvunud Eestis sündinud uue põlvkonna peegelpildiks.

Tugeva pere mudel

Anastassia sündis 1991. aastal Tallinnas. Tema ema on pärit Venemaalt Kaliningradi linnast ning kolis 1981. aastal Eestisse, et õppida Tallinna Tehnikaülikoolis keemiainseneriks. Isa sündis Valgevenes, õppis Leningradi ülikoolis inseneriks ning suunati pärast ülikooli lõpetamist tööle Tallinnas asuvasse ettevõttesse. 

 

Anastassia on pärit suurest perest, ta on kuuest lapsest vanim, tal on kaks nooremat venda ja kolm õde. Lisaks on Anastassial kaks poolõde ja üks poolvend. Kõik saavad omavahel väga hästi läbi ja toetavad üksteist alati. Anastassia peres on alati väärtustatud haridust, keelteoskust, mitmekülgsust ja muusikalist haridust, mistõttu on kõik lapsed käinud eesti lasteaias, tegelenud võistlustantsu, tennise ja malega ning lõpetanud muusikakooli. Samuti käiakse iga suvi Inglismaal keeltelaagrites, et õppida inglise keelt ning tutvuda inimestega erinevatest kultuuridest. 

Õde Anna on 7 kordne Eesti meister iluvõimlemises, lõpetas Prantsuse Lütseumi kuldmedaliga ja sai sisse Tartu Ülikooli arstiteaduskonda. Vend Nikita õpib TTÜ-s IT-spetsialistiks, vend Daniil õpib Prantsuse Lütseumis 9. klassis, mängib Nõmme Muusikakooli puhkpilliorkestris ning kaks kõige nooremat õde käivad eesti lasteaias. 

Toome koos Eesti poliitikasse positiivse muutuse.

Valimised toimuvad 3. märtsil ja eelvalida saad juba 21. veebruaril.

VÕTA ÜHENDUST!
anastassia@anastassiakovalenko.ee
Koostöö & päringud
christina@daous.com
+37255566253
  • Anastassia Kovalenko Facebook
  • Anastassia Kovalenko Instagram

© 2020 Anastassia Kovalenko. Kõik õigused kaitstud.