Kovalenko viib oma magistritööd puudutava kohtuvaidluse BLRT-ga riigikohtuni välja

BLRT kohtuvaidlus Anastassia Kovalenkoga magistritöös ja intervjuus avaldatud faktiväidete õigsuse üle jätkub riigikohtus, mis otsustas ringkonnakohtus kaotuse saanud Kovalenko kaebuse menetlusse võtta.

Särgava, Kovalenko ja Kõusaar astusid SDE-sse

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) nimekirjas Tallinna volikokku valitud Helve Särgava, Anastassia Kovalenko ja Kadri Kõusaar astusid erakonna liikmeks.

Anastassia Kovalenko saavutas Yamaha R3 karikasarjas kokkuvõttes kolmanda koha

Nädalavahetusel peeti Misano rajal Itaalia meistrivõistlused Yamaha R3 karikasarjas, kus Eesti motoringrajasõitja Anastassia Kovalenko teenis naiste arvestuses teise koha ja lõpetas hooaja üldarvestuses kolmandana.

Anastassia Kovalenko kandideerib Tallinnas

Motosportlane ja jurist Anastassia Kovalenko astus sotsiaaldemokraatlikku erakonda ja kandideerib kohalikel valimistel Tallinnas.

Mitmesaja miljoni teema: BLRT ei jaga endiselt väikeaktsionäridele dividende

Täna teatas BLRT Grupp ehk Balti Laevaremonditehas, et nad kutsuvad kokku aktsionäride koosoleku. Mainiti ka, et ettevõte on otsustanud kasumi jätta jaotamata ning suunata raha investeerimisprojektidesse.

Ringrajasõit on muutnud mind tasakaalukamaks

Eesti naisringrajasõitja Anastassia Kovalenko osaleb tänavu Supersport 300 sarja MM-il, mille etapid peetakse paralleelselt Superbike'ide MM etappidega.

Toome koos Eesti poliitikasse positiivse muutuse.

Valimised toimuvad 3. märtsil ja eelvalida saad juba 21. veebruaril.

© 2019 Anastassia Kovalenko. Kõik õigused kaitstud.

  • Anastassia Kovalenko Facebook
  • Anastassia Kovalenko Instagram
VÕTA ÜHENDUST!