Kõige tähtsamaks pean haridust isiklikul ja riiklikul tasandil

Teadmised ja kogemused on suurim vara, mis inimesel olla saab. Kvaliteetsed teadmised on vundamendiks positiivse arengu ellu kutsumiseks isiklikus elus, kogukonnas ja kogu riigis.

Tee kahekordse kõrghariduseni

Anastassia käis eestikeelses lasteaias ning läks esimesse klassi Tallinna Humanitaargümnaasiumi. Pärast esimese klassi lõpetamist sai Anastassia sisse Tallinna Prantsuse Lütseumi. Esimesel lastevanemate koosolekul palus Lauri Leesi Anastassia emal üles tõusta ja lausus “kui vene rahvusest last on võimalik katseteks nii hästi ette valmistada, siis ei taha ta kuulata eestlaste vabandusi, et sisseastumiskatsed on nende laste jaoks liiga keerulised.” 2009. aasta suvel õppis Anastassia lisaks Oxfordi D'Overbroeck's kolledžis ja 2010. aasta suvel Londoni UIC keeltekoolis.  

Anastassial oli kooli kõrvalt alati väga tihe graafik. Ta tegeles kümme aastat võistlustantsuga, käis kaheksa aastat Nõmme Muusikakoolis, mille lõpetas klaveri erialal, õppis mängima tennist ning käis isegi karates. Anastassiat kasvatati teadmisega, et mida rohkem teed, seda rohkem jõuad.   

Pärast Tallinna Prantsuse Lütseumi lõpetamist astus Anastassia Tartu Ülikooli õigusteaduskonda. 2012. aastal läbis Anastassia Cambridge’i ülikooli õigusteaduskonna suveprogrammi, õppides süvendatult äriõigust ja tsiviilmenetlust. Pärast Tartu Ülikooli õigusteaduskonna magistrikraadi saamist astus Anastassia majandusteaduskonda ning 25-aastaselt omas ta juba kaks kõrgharidust. Paralleelselt õpingutega töötas Anastassia advokaadibüroos Sorainen juristina vandeadvokaat Carri Ginteri juhendamise all. 

VÕTA ÜHENDUST!
anastassia@anastassiakovalenko.ee
Koostöö & päringud
christina@daous.com
+37255566253
  • Anastassia Kovalenko Facebook
  • Anastassia Kovalenko Instagram

© 2020 Anastassia Kovalenko. Kõik õigused kaitstud.